Jak automatycznie pomijać nieinteresujące tematy?

topics:

Jakkolwiek interesujące są Twoje źródła newsów/artykułów - często jest możliwym, iż jakaś ich część Cię nie zainteresuje. W takich przypadkach możesz często rozpoznać wzorzec (jak np. powtarzającą się frazę w tytułach postów/artykułów) - którego możesz użyć by pomijać te teksty na przyszłość. Możesz to zrobić z pomocą mechanizmu filtrowania (w tym przypadku filtru odrzucającego).

By to zrobić:

  1. Otwórz panel boczny i tapnij ikonkę ołówka.
  2. Znajdź źródło w obrębie którego zdarzają się nieinteresujące treści - i tapnij jego nazwę.
  3. Powinieneś/powinnaś ujrzeć okno zatytułowane "Edytuj kanał". Wybierz zakładkę "FILTR", po czym ikonkę "+".
  4. Wybierz "ODRZUĆ", wprowadź słowo (lub słowa) kluczowe opisujące temat(y) którym(i) nie jesteś zainteresowany/a. Najlepszą sytuacją jest, gdy możesz wskazać słowo kluczowe powtarzające się w tytułach takich artykułów. Np. jeśli nie chcesz czytać serii tekstów których tytuły rozpoczynają się od "Okazja dnia" - mógłbyś/mogłabyś użyć jako frazy kluczowej "Okazja dnia". W tym przypadku wybierz, by filtr był stosowany do tytułu lub adresu (linku). Możesz również wybrać stosowanie filtra do treści artykułu - może to być jednak mniej efektywne i prowadzić do odrzucania zbyt wielu artykułów.
  5. Cofnij się dwukrotnie (używając przycisku wstecz na dole Twojego urządzenia lub strzałki w lewym górnym rogu ekranu).


To wszystko :) . Możesz powtórzyć tą procedurę dla innych prenumerowanych źródeł, które chcesz dostosować - niestety nie istnieje jeszcze jedno "globalne" rozwiązanie (dla wszystkich źródeł naraz).

No comments:

Post a Comment

If You’d like to share a little bit more thoughts on those, it would be great (it’s not necessary):Jeśli chciał(a)byś nieco bardziej podzielić się wrażeniami, byłoby świetnie (nie jest to konieczne):

Are You a developer and would like a website for Your app? Feel free to contact :) !

Jesteś deweloperem i chciał(a)byś stronę dla Swej aplikacji? Zapraszam do kontaktu :) !

Sind Sie ein Entwickler und möchten eine Webseite für Ihre App? Suchen Sie einfach den Kontakt :) !