Jak subskrybować podcasty?

topics:

Jeśli słuchasz podcastów - możesz je łatwo prenumerować bezpośrednio w Handy'm, by otrzymywać najnowsze odcinki na czas.

By zaprenumerować podcast nie potrzebujesz robić niczego innego niż w przypadku pozostałych źródeł, które gromadzisz w Handy'm: wystarczy że wprowadzisz odpowiedni adres RSS jako Twoje nowe źródło treści, a Handy będzie uwzględniał bezpośrednie linki do wszystkich nowych odcinków podcastu.

Pamiętaj że potrzebujesz użyć specjalnego adresu RSS dedykowanego konkretnie podcastowi, a nie jego stronie internetowej. Postaraj się więc znaleźć taki RSS - może mu towarzyszyć nagłówek "Prenumeruj/Subskrybuj" lub co.ś w tym rodzaju.

Link do konkretnego odcinka podcastu będzie znajdował się na samym końcu tekstu - w formie przycisku podpisanego "Załaduj załącznik". Tapnij ów przycisk i zobaczysz wyskakujące okienko "Otwórz załącznik" - z dwoma opcjami: "Pobierz i zapisz" lub "Otwórz link". Wybranie pierwszej opcji zaskutkuje w automatycznym pobraniu towarzyszącego pliku (zwykle .mp3) bezpośrednio do folderu pobierania ("download") w pamięci urządzenia.

No comments:

Post a Comment

If You’d like to share a little bit more thoughts on those, it would be great (it’s not necessary):Jeśli chciał(a)byś nieco bardziej podzielić się wrażeniami, byłoby świetnie (nie jest to konieczne):

Are You a developer and would like a website for Your app? Feel free to contact :) !

Jesteś deweloperem i chciał(a)byś stronę dla Swej aplikacji? Zapraszam do kontaktu :) !

Sind Sie ein Entwickler und möchten eine Webseite für Ihre App? Suchen Sie einfach den Kontakt :) !