Różne sposoby lektury.

topics:

Handy zapewnia kilka różnych sposobów przeglądania interesujących Cię treści:

1. Pełne artykuły.
Przewertuj pełne artykuły, idź do kolejnego (lub poprzedniego) przesuwając palcem w lewo/prawo lub używając przycisków głośności (patrz "ikona koła zębatego na panelu bocznym ➜ grupa 'Czynności' ➜ Funkcje przycisków głośności").

Kiedy przeglądasz w ten sposób Ulubione - artykuły mogą być usuwane automatycznie gdy skończysz je czytać (dotrzesz do końca tekstu - patrz "ikonka koła zębatego na pasku bocznym/grupa 'Powiadomienia i zachowanie'/Usuń z Ulubionych po przeczytaniu").

2. Tylko nagłówki.
Przewijaj listę samych nagłówków, przesuń palcem w lewo by odłożyć artykuł do przeczytania na później (dodając go do Ulubionych), przesuń palcem w prawo by oznaczyć artykuł jako przeczytany.

3. Nagłówki i intro.
Wybierz któreś z prenumerowanych przez Ciebie źródeł, a następnie przewijaj listę zawierającą nagłówki oraz intra (początkowe fragmenty tekstu). Przesuń palcem w lewo by odłożyć artykuł do przeczytania na później (poprzez dodanie go do Ulubionych), przesuń palcem w prawo by oznaczyć artykuł jako przeczytany.

Artykuły są automatycznie oznaczane jako przeczytane podczas przewijania listy.

No comments:

Post a Comment

If You’d like to share a little bit more thoughts on those, it would be great (it’s not necessary):Jeśli chciał(a)byś nieco bardziej podzielić się wrażeniami, byłoby świetnie (nie jest to konieczne):

Are You a developer and would like a website for Your app? Feel free to contact :) !

Jesteś deweloperem i chciał(a)byś stronę dla Swej aplikacji? Zapraszam do kontaktu :) !

Sind Sie ein Entwickler und möchten eine Webseite für Ihre App? Suchen Sie einfach den Kontakt :) !