Różne funkcje przycisków głośności.

topics:

Handy News Reader ver. 0.7.21 - Różne funkcje przycisków głośnościUżywając różnych telefonów - jak i używając ich w różnych okolicznościach - zdałem sobie sprawę, iż czasem wolę używać telefonu w jeden, a czasem raczej - lub bardziej - w inny sposób (mam na myśli elementarne sprawy, takie jak to, jak trzymasz telefon w dłoni, którą ręką, jak układają się palce i co jest dla Ciebie najwygodniejsze biorąc to wszystko pod uwagę).

W związku z tym zacząłem marzyć o Handy'm który mógłby sprostać Moim potrzebom z zachowaniem tej elastyczności. Mam na myśli zwłaszcza to, w jaki sposób:

  • przełączać się pomiędzy artykułami (następny/poprzedni),
  • przewijać tekst artykułu w górę i w dół;

Cieszę się iż mogę stwierdzić, iż Handy posiada już potrzebne funkcje - a przynajmniej tą część którą uważam za kluczową (jeśli masz pomysł jak można by to usprawnić jeszcze bardziej - moglibyśmy uczynić aplikację jeszcze wygodniejszą, daj nam znać! :) ). Osiągnęliśmy to wykorzystując przyciski głośności w codziennym użytkowaniu, by mogły służyć przełączaniu lub przewijaniu artykułów.

W rezultacie Handy zyskał więcej elastyczności i nareszcie mogę używać go wygodnie w wielu różnych sytuacjach.

No comments:

Post a Comment

If You’d like to share a little bit more thoughts on those, it would be great (it’s not necessary):🔽(click to show)Jeśli chciał(a)byś nieco bardziej podzielić się wrażeniami, byłoby świetnie (nie jest to konieczne):🔽(kliknij by pokazać)Wenn Sie ein paar mehr Überlegungen dazu mitteilen möchten, wäre das großartig (notwendig ist es nicht):🔽(zum Anzeigen anklicken)

Are You a developer and would like a website for Your app? Feel free to contact :) !

Jesteś deweloperem i chciał(a)byś stronę dla Swej aplikacji? Zapraszam do kontaktu :) !

Sind Sie Entwickler und wünschen sich eine Webseite für Ihre App?Kontaktieren Sie mich einfach :) !