"Filtr Globalny" - bądź powiadomiony/a o Ważnych Treściach.

topics:

Handy News Reader ver. 0.7.21 - Filtr GlobalnyIMHO jest to jeden z "gwoździ programu" Handy'ego :) . Ale od początku: wszystko zaczęło się od Mojej frustracji, iż 1) mając dużo artykułów odłożonych na boku i 2) nie mając dużo czasu by je przeczytać - nie mogłem dotrzeć do tych pilnych odpowiednio szybko! :)

Przykładem takich artykułów mogą być ograniczone czasowo promocje Google Play, często trwające nie dłużej niż dzień lub nawet kilka godzin. Jako że czasem możesz znaleźć prawdziwy skarb pośród tych ofert - mógłbyś/mogłabyś zdecydowanie nie chcieć ich przegapić. I tu z pomocą przychodzi opisywana dziś funkcja: dzięki niej bowiem będziesz poinformowany/a tak szybko jak to możliwe (tj. gdy jakieś ważne treści pojawią się pośród Twoich subskrypcji) na androidowej belce powiadomień. Więcej dowiesz się na ten temat tutaj - co jednak ważniejsze: korzystając z tej funkcji nareszcie czuję pokój (mając obojętnie jak wiele artykułów "Do Przeczytania Później" i nie przegapiając niczego ważnego w tym samym czasie. Dziękuję Ci, Handy! :)

No comments:

Post a Comment

If You’d like to share a little bit more thoughts on those, it would be great (it’s not necessary):🔽(click to show)Jeśli chciał(a)byś nieco bardziej podzielić się wrażeniami, byłoby świetnie (nie jest to konieczne):🔽(kliknij by pokazać)Wenn Sie ein paar mehr Überlegungen dazu mitteilen möchten, wäre das großartig (notwendig ist es nicht):🔽(zum Anzeigen anklicken)

Are You a developer and would like a website for Your app? Feel free to contact :) !

Jesteś deweloperem i chciał(a)byś stronę dla Swej aplikacji? Zapraszam do kontaktu :) !

Sind Sie Entwickler und wünschen sich eine Webseite für Ihre App?Kontaktieren Sie mich einfach :) !