Ukryj geekowskie rzeczy ;) .

topics:

Handy News Reader ver. 0.7.21 - Ukryj geekowskie rzeczyPodczas Moich pierwszych dni używania Handy'ego zauważyłem pewne "dziwne informacje" wyświetlane podczas odświeżania źródeł: drobny tekst gdzieś u góry ekranu. Dowiedziałem się, że były to techniczne informacje opisujące, co robi aplikacja w danej chwili.

Jako że nie potrzebowałem tego rodzaju rzeczy - funkcja ta niejako zakłócała lekturę (jakiś mały, szybko zmieniający się i często widoczny u góry tekst). Co więcej, owe informacje techniczne często nie znikały - włączając powiadomienia o błędach, gdy coś poszło nie tak z jednym ze źródeł treści.

Chociaż uważam się za geeka, wolałbym raczej dysponować czystym, pełnym ekranem do czytania - a kiedy chciałbym lub potrzebowałbym cokolwiek sprawdzić, wolałbym to zrobić za pomocą jakiegoś "logu systemowego" (świetny pomysł do zgłoszenia, btw! :) ).

Dlatego też cieszę się, że mogę Cię powiadomić, iż - w razie jeśli nie interesują Cię szczegóły techniczne lub preferujesz czysty ekran do czytania - możesz wyłączyć techniczne komunikaty o postępie w ustawieniach aplikacji :) (grupa "Zaawansowane", opcja "Szczegółowe informacje techniczne o postępie").

No comments:

Post a Comment

If You’d like to share a little bit more thoughts on those, it would be great (it’s not necessary):🔽(click to show)Jeśli chciał(a)byś nieco bardziej podzielić się wrażeniami, byłoby świetnie (nie jest to konieczne):🔽(kliknij by pokazać)Wenn Sie ein paar mehr Überlegungen dazu mitteilen möchten, wäre das großartig (notwendig ist es nicht):🔽(zum Anzeigen anklicken)

Are You a developer and would like a website for Your app? Feel free to contact :) !

Jesteś deweloperem i chciał(a)byś stronę dla Swej aplikacji? Zapraszam do kontaktu :) !

Sind Sie Entwickler und wünschen sich eine Webseite für Ihre App?Kontaktieren Sie mich einfach :) !